Bahçelievler LG TV Servisi

Bahçelievler LG TV Servisi, renklerinin bozuk göstermesi, ses arızası, görüntü arızası, piksel hatası, su dökülmesi, sıvı teması, aydınlanma devrelerinin yanması, panel kırılması, HDMI, SCART, anten girişi, VGA devresi kumanda göz devresi çalışmaması, TV’nin geç çalışması, kumanda ile kapatamamak, resmi üst üste göstermesi, dar veya çok geniş göstermesi, ses de bozulmalar, renkte bozulmalar, negatif ve FLUE göstermesi, internet’e bağlanamaması gibi durumlar sıkça karşılaştığımız TV arızalarından’dır. LG TV Servisini hemen arayarak destek alabilirsiniz.

Tv Tamirat süresinde en çok hata edilen kısım bekleme süresidir bu konuda siz değerli müşterilerimize en iyi ve mükemmel sonuçlar verebilmek için gerekli test ve tedarikler sağlandığından emin olduğunda yetkili ekip sizlere gerekli bilgileri aktarmaktadır.

Bahçelievler LG TV Servisi

Tv servisi hizmetini İstanbulun birçok ilçesine vermekteyiz. Kaliteli Televizyon tamirinde uzman ekibimiz ile adresinizden arızalı cihazınızı teslim alıyoruz. Tv Tamirini yaparak evinize teslim ediyoruz.